top
Dni Radomska 2008
jogurt mrożony
DRUŻBICE - Koncentraty spożywcze
meble nowoczesne
MEBLE MERKURY - Meble nowoczesne
Dni PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO 2008


6 CZERWCA (piątek)
11.00
Festyn dla dzieci WITAJCIE w NASZEJ BAJCE
miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
14.00
TURNIEJ OŚWIATOWY w PIŁKĘ SIATKOWĄ KOBIET i MĘŻCZYZN
miejsce: OSiR - hala RELAX - al.3 Maja 6a
17.00
Otwarcie PLENEROWEJ WYSTAWY RYSUNKU I MALARSTWA DZIECI i MŁODZIEŻY z PRACOWNI MOK
miejsce: Kino HAWANA
17.30
- GALA TANECZNA - zespoły artystyczne MOK
- IV PIOTRKOWSKIE IMPRESJE TANECZNE na BIS
- POKAZ KARATE TRADYCYJNEGO UKS "Szkoła Karate Tradycyjnego"
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI
19.00
KOncert zespołu TERCET EGZOTYCZNY
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI
20.30
Koncert zespołu AMNEZJA
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI

7 CZERWCA (sobota)
10.00
BIEG PIOTRKOWSKI 2008
miejsce: ul. Narutowicza
10.00
JARMARK TRYBUNALSKI
miejsce ul. Słowackiego (między ul. Sienkiewicza i pl. Kościuszki)
10.00
TURNIEJ TENISOWY w GRACH PODWÓJNYCH KOBIET I MĘŻCZYZN w KATEGORIACH do lat 40
i powyżej lat 40 (mężczyźni) i open (kobiety)
miejsce: OSiR - korty tenisowe - ul. Belzacka 108/110
12.00
Pokaz eksponatów militarnych - Towarzystwo Przyjaciół Zabytków Ziemi Piotrkowskiej
miejsce: ul. Słowackiego (między ul.Sienkiewicza i pl. Kościuszki)
12.00
POKAZ KARATE TRADYCYJNEGO
UKS "Szkoła Karate tradycyjnego"
miejsce: ul. Słowackiego (między ul. Sienkiewicza i pl. Kościuszki)
17.00
Pokazy taneczne CHEERLEADEREK
Koncert zespołu TUTEJSI i KUŚKA BROTHERS
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI
20.00
Koncert zespołu ELEKTRYCZNE GITARY
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI
21.30
- Pokaz fire show - GRUOA "FENIX"
- Spektakl plenerowy - "SERCE DON JUANA"
teatr SCENA KALEJDOSKOP z Krakowa
miejsce: ul. Słowackiego (między ul. Sienkiewicza i pl. Kościuszki)

8 CZERWCA (niedziela)
10.00
JARMARK TRYBUNALSKI
miejsce: ul. Słowackiego (między ul. Sienkiewicza i pl. Kościuszki)
10.00
KIERMASZ OBRAZÓW
miejsce: ul. Słowackiego (między ul. Sienkiewicza i pl. Kościuszki)
10.00
TURNIEJ TENISOWY w GRACH PODWÓJNYCH KOBIET i MĘŻCZYZN w KATEGORIACH do lat 40
i powyżej lat 40 (mężczyźni) i open (kobiety)
miejsce: OSiR - korty tenisowe - ul. Belzacka 108/110
10.15
IX MIĘDZYNARDOWY TURNIEJ O PUCHAR WICEMISTRZA OLIMPIJSKIEGO PIOTRA STĘPNIA
w ZAPASACH w STYLU KLASYCZNYM MŁODZIKÓW
miejsce: OSiR - Hala RELAKS - al. 3 MAJA 6a
15.00
Blok rekreacyjno-sportowy OSiR:
- pokaz aerobiku
- turniej koszykówki ulicznej
- pneumatyczna ścianka wspinaczkowa
- minigolf, kręgle, rzutki
miejsce: ul. Słowackiego (między ul. Sienkiewicza i pl. Kościuszki)
15.00
Prezentacja laureatów V Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych z cyklu "Bajkowa Parada"
pt. DAWNO, DAWNO TEMU w PIOTRKOWIE
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI
16.00
POKAZ OYAMA KARATE w wykonaniu zdobywców I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Sztuk
Walki w Warszawie w 2007r.
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI
17.00
Rewia muzyczna TEATR RAMPA
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI
19.00
KOncert zespołu SKALDOWIE
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI
20.45
Transmisja meczu ME 2008 POLSKA-NIEMCY
miejsce: AMFITEATR MIEJSKI


Oferta BAI | Informacje ogólnopolskie | Góra Kamieńsk |
www.bai.pl